ТРОСТЯНЕЧЧИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ФЕСТИВАЛЮ «ВЕСНЯНИЙ ЗАСПІВ»

В лютому–березні 2019 року, в рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвяченого 30-ій річниці незалежності України, заплановано провести ХХХІІ районний фестиваль самодіяльного мистецтва «Весняний заспів Тростянеччини» та творчі звіти міської і сільських громад.

Фестиваль проводиться з метою створення соціально-економічних передумов для всебічного розвитку населених пунктів Тростянецького району, активізації роботи закладів культури, залученню широких верств населення до самодіяльної художньої творчості, організації змістовного дозвілля.


Про підготовку та організацію проведення, в рамках фестивалю, творчих звітів сільських та міської громад на апаратній нараді при голові райдержадміністрації Олегу Сипку доповідала Олена Мусієнко – начальник відділу культури Тростянецької районної державної адміністрації. 
Олена Юріївна повідомила, що з цього приводу видане відповідне розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації, яким створено організаційний комітет фестивалю. З метою забезпечення належної підготовки до проведення фестивальних заходів дане питання було розглянуто на нараді з головами місцевих рад, розроблено план-графік творчих звітів та надається організаційно-методична допомога клубним закладам.