Районна газета

ДЕНЬ ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ВІДЗНАЧИЛИ В БІБЛІОТЕКАХ РАЙОНУ

Щороку 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. А в Україні 2017 рік оголошено роком боротьби проти торгівлі людьми .По всій країні проводиться інформаційна кампанія з цього питання, до якої долучилися і бібліотечні заклади району

Літо книжкове – літо чудове

Липень – маківка літнього відпочинку школярів. Бібліотекарями Тростянецької районної бібліотеки для дітей  вже проведено чимало різноманітних заходів  по організації  змістовного дозвілля книголюбів. Саме в липні,  в рамках акції «Ви ще не читали? Тоді ми йдемо до вас» бібліотекарі здійснили літнє рандеву до дитячого відділення центральної районної лікарні

Читай – компанія в складі бібліотекарів Ніни Бєльської, Валентини Бруєвої, програміста Сергія Світенка запропонувала відпочивальникам пізнавально-розважальну програму «Літо книжкове – літо чудове!» з метою – розширити колото друзів бібліотеки.

ТРОСТЯНЧАНИ ПЕРЕГЛЯНУЛИ ФІЛЬМ ПРО ОЛЕГА СІНЦОВА

Продовжуючи співпрацю із кінодистрибуторською компанією АртхаусТрафік, Тростянецька районна бібліотека долучилась до наступної ініціативи: 13 липня, в день народження українського режисера, активіста Євромайдану Олега Сенцова в книгозбірні переглянули документальний фільм про нього.

Уродженець Криму, після анексії півострова Росією Олег Сенцов став активним супротивцем окупації. ФСБ заарештувало активіста, звинуватило його в плануванні терактів і вивезло до Москви. Після року ув’язнення його було засуджено до 20 років колонії.

Таємничий світ забутих ляльок

 У відділі для дошкільнят та учнів 1-4 класів Тростянецької районної бібліотеки для дітей організована  виставка «Таємничий світ забутих ляльок».Виставка пропонує увазі відвідувачів ляльки, грою яких захоплювалися користувачі бібліотеки багато років тому і були незаслужено  забуті.

Це ніби інший світ, у якому ти можеш доторкнутися до історії та зблизька зустрітися з казковими персонажами. Кожна лялька особлива, як людина. Вони різного віку, різного розміру, і у кожного своя зіграна і прожита роль: серйозна, весела, сумна, казкова. Якою б вона не була, вона варта уваги. А якщо спробувати покерувати якоюсь з ляльок, то можна на хвилину повірити, що вона жива. Милі Незнайко і царівна Несміяна, Знайка і Кнопочка, Мері Поппінс і Пітер Пен,моторошні Баба Яга та Кощій, та багато інших.

Конституція-основа державності

Напередодні Дня Конституції в Тростянецькій районній бібліотеці для дітей була презентована книжкова виставка-інформація «Конституція-основа державності». Конституція України - основний Закон, який є основою організації та діяльності держави. Він дає гарантії прав і свобод громадян у нашому суспільстві. Саме про це йшла мова у правовій бесіді «Ми всі-одна сімя, єдина ми родина, мільйони різних «я», а разом-Україна», яка була проведена  біля книжкової виставки.

Всі бажаючі мали змогу ознайомитися з довідковою, науковою та пізнавальною літературою про процес утворення нашої держави, її розвиток та особливості прийняття Конституції України.