Районна газета

Літо, книга, діти-будем весело дружити!

Працівники Тростянецької районної бібліотеки для дітей  в чудовий літній ранок завітали в ДНЗ «Калинка», щоб привітати дітей груп «Дзвіночок» і «Колобок» з початком літа і провести для них бібліопісочницю «Літо, книга, діти-будем весело дружити!». Разом з тіткою Казкаркою і Мальвіною малеча здійснила круїз по чарівним казках. Завдання для дітей  були найрізноманітніші:  треба було відгадувати загадки, згадувати, з якої казки той чи інший прочитаний уривок, знати всіх героїв і назви творів. А ще на маленьких знавців казок чекали веселі ігри, літературні вікторини, конкурси, загадки, пісні, танці, зустріч з улюбленими книгами. А з яким запалом дітки грали свої ролі в ляльковій виставі «Ріпка»!

Літо даремно не проводь, в бібліотеку приходь!

Літературна карусель «Літо даремно не проводь, в бібліотеку приходь!»- свято  для всіх допитливих дітей і дорослих, закоханих в книгу, свято веселих пригод, нових літературних відкриттів, зустрічей з казковими героями, яке відбулося в Тростянецькій районній бібліотеці для дітей для   учнів 1-3 класів пришкільного табору СШ№5.

 Наші юні читачі здійснили подорож в загадковий світ дитячих книг, адже там відбуваються найнеймовірніші чудеса. Там на них чекала зустріч з загадковою Чарівницею та допитливою Алісою з країни Див і багато різних цікавих випробувань! Діти  брали участь у веселих конкурсах, казкових вікторинах та іграх. Протягом усього заходу  звучали дитячі пісні і весела музика,  перетворюючи присутніх в дружних, умілих, спортивних та кмітливих дітей, а найбільше дітям сподобалася гра «Жартома і всерйоз».

Екологічний дивограй

Літо – чудова пора для оздоровлення, адже лише влітку сонечко так щедро дарує нам своє тепло, і можна досхочу  бавитися, і разом з тим, пізнавати природу. Цього дня заступник начальника відділу екологічної освіти Гетьманського НПП Євдокимова Н. та бібліотекар Бєльська Н. підготували цікавий екоквест «Екологічний дивограй», на який запросили до міського парку, що біля маєтку Голіцина, учнів 3-х класів пришкільного оздоровчого табору Тростянецької спеціалізованої школи №2 (вч. Лисянська Л.М. та Мєльникова А.В.). Учасники заходу поділилися на  дві команди «Євродіти» та «Юні натуралісти» й отримали завдання. На школярів чекали різні форми гри: від інтелектуальних вікторин до активних естафет.

З книгою дружити-в світі любо жити

В читальній залі Тростянецької районної бібліотеки для дітей пройшла літературно-ігрова подорож  «З книгою дружити-в світі любо жити»  для учнів 2-4-х класів шкільних  таборів СШ №5 та №3.  Школярі разом з гостями заходу: Дідом Панасом, Книжковою Феєю та теплим Літечком, вирушили «туди - не знаю куди, шукати те - не знаю що». За допомогою чарівного клубочка, який вказував шлях-доріжку, побували в містах казкової країни: Загадкіно, Чітайкіно, Дореміфасольлясі, Головоломкіно, Мультяшкіно, Грайлик, відвідали міста сміливих мандрівників, заглянули в місто детективів на вулицю Шерлока Холмса. У всіх містах дітей  чекали загадки, ребуси, літературні та музичні вікторини, тільки розгадавши які можна було продовжити шлях.

Веселись, грай і книжки читай!

Літо - час захоплюючих ігор, змагань, барвистих свят. І організація дозвілля наших читачів в літню пору стає невід'ємною частиною роботи Тростянецької районної бібліотеки для дітей. Саме бібліотека перетворює літні канікули дітей в захоплюючу подорож.

На   літературно-ігрову програму «Веселись, грай і книжки читай!»      завітали учні  1-х класів пришкільного табору СШ№5. Разом з Кнопочкою і Незнайком  дітлахи відправилися  в казкову літню подорож. Вся програма була пронизана добром, чарами і яскравими літніми позитивними емоціями. Казкові чоловічки запропонували юним користувачам рухливі, інтелектуальні ігри, літературні вікторини, конкурси, пісні, танці.