Районна газета

Бібліотечний майдан розваг

 Осінь - це не тільки сірі короткі дні, дощі і похмуре небо, це загадкова пора року, яка полонить красою опалого листя, чарівними природними пейзажами. Осінь - прекрасна пора для нових звершень та ідей! Якщо в календарі немає святкових дат, а на душі легкий смуток, то потрібно придумати маленьке свято і відзначити його, щоб було весело.

Саме таке маленьке  свято під назвою «Бібліотечний майдан розваг» відбулося в Тростянецькій районній бібліотеці для дітей для учнів 5-б класу Сш№2.

Ось і відбулась перша зустріч - СТОРІТЕЛЛІНГ, або ЖИВА КНИГА в бібліотеці!

Такої кількості іноземців і  просто англомовних молодих людей ще не бачила тростянецька бібліотечна спільнота!Волонтери Корпусу миру, і не тільки, зі всього світу були присутніми на заході.Ми стали слухачами восьми неймовірних історій  від волонтерів Америки, Шотландії, Бразилії, Палестини,Італії,Португалії  та України.

Кожному із них було що розказати слухачам – питань від останніх було безліч. І, зауважте, все  спілкування проходила англійською. Наші школярі показали високий рівень володіння іноземними мовами. Браво, Жаклін!(волонтер міської школи№2). Ти була неперевершена!

Книга всім знання дає, в кожній щось цікаве є!

Осінні канікули  – чудовий привід завітати до  Тростянецької районної бібліотеки для дітей. Щой зробили учні 3-а та 3-б класів СШ№5. На малечу чекала читацька подорож «Книга всім знання дає, в кожній щось цікаве є!» до Країни Читалії. Для того, щоб дістатися цієї країни, маленьким розумникам потрібно було відчинити двері в казку. Ця справа виявилась нелегкою, адже персонажів казок за цими дверима утримувала лиха стара Баба Яга.

Але діти не злякалися перешкод:виконували  різні завдання, відгадували каверзні загадки, відповідали на запитання літературної вікторини, брали участь у конкурсах і змогли звільнити казкових героїв від злої Бабусі-Ягусі.

Тепла зустріч із героєм-земляком

Напередодні Дня захисника України працівники районної бібліотеки провели свято мужніх «Низький уклін і тричі « Слава!» Вам українські захисники» для учнів 9-х класів спеціалізованої школи № 2.

            Бібліотекарі розповіли старшокласникам про особливий день для кожного українця - 14 жовтня, згадали минулі дні Запорізької  Січі, відважних козаків, перегорнули сторінки найжорстокішої із воєн -  Другої світової війни.

            Затамувавши подих слухали школярі однокласницю Настю Сабчук, коли та читала пожовклий від часу лист фронтового товариша прадіда до родини.

«Ми роду козацького діти, землі української цвіт»

13 жовтня 2017 року у комунальному закладі Тростянецької районної ради «Тростянецька районна дитяча музична школа» відбулося пізнавально-розважальне свято Покрова, присвячене Дню захисника України та Дню українського козацтва – «Ми роду козацького діти, землі української цвіт».

Метою проведення свята було - знайомити учнів з історією свята Покрови Пресвятої Богородиці; з традиціями і звичаями відзначення Дня українського козацтва; пояснити учням значення Пресвятої Богородиці у житті козацтва та українського народу; сприяти усвідомленню учнями важливості збереження християнських цінностей у житті нашого народу на сучасному етапі розвитку України; прилучати дітей до цінностей народного життя, традицій рідного краю; виховувати любов до рідної землі, її традицій, вірувань; виховувати мужність, сміливість.