НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ – ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

Нещодавно спеціалісти із соціальної роботи Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели семінар на базі Гребениківської загальноосвітньої школи, до якого було залучено учнів 1-11 класів.

Основною метою заходу було залучення дітей до здорового способу життя.

Фахівець із соціальної роботи Юлія Матвєєва провела заняття з елементами тренінгу для учнів (3-4 класів) на тему: «Найбільше щастя у житті – бути здоровим», Валерій Яценко - захід у ігровій формі для учнів 1-2 класів на тему: «Фортеця здоров’я», для учнів 5-7 класів – заняття з елементами тренінгу на правову тематику «Діти, злочин і кара».

Фахівці із соціальної роботи Боромлянського відділення Наталія Євтєєва, Тетяна Лазебна та Галина Василенко провели захід серед учнів 8-11 класів на тему: «Геть паління – ми здорове покоління!», в основі якого  була навчальна, виховна, профілактична робота.

Мета заходу – поглибити знання учнів про   негативний вплив тютюну на здоров’я людини, ознайомити учнів з поняттями «пасивне паління», «тютюнозалежність», можливими шляхами попередження та боротьби з цією шкідливою звичкою.

Семінар пройшов у дружній та теплій атмосфері.