ТИЖДЕНЬ ПРОФІЛАКТИКИ БЕЗПЕКИ РУХУ НА ДОРОГАХ В ПАЛАЦІ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

З метою привернення уваги вихованців ПДтаЮ до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі в стінах Палацу дітей та юнацтва з 17 по 21 березня пройшов тиждень безпеки руху на дорогах. На передодні весняних канікул педагогічний колектив проводить профілактичні бесіди про дбайливе відношення до власної безпеки та безпеки оточуючих. Також педагоги намагаються виховати у дітей свідоме ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху.

З метою пропагування вивчення правил дорожнього руху, до Палацу запросили представника місцевого відділення ДАІ – інспектора Тростянецького відділення старшого лейтенанта Власенка Миколу Миколайовича. Діти мали змогу дізнатися, що представляє собою робота інспектора ДАІ. Микола Миколайович запросив усіх присутніх до співпраці у пропаганді безпеки руху на дорогах серед учнів. Також інспектор запросив усіх бажаючих прийняти участь у районному етапі Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». Конкурс проводиться на добровільних засадах і є відкритим серед дітей віком від 5 до 17 років. Тож вихованці Палацу дітей та юнацтва проявили ініціативу прийняти участь у цьому конкурсі. Також  діти переглянули невеличкі короткометражні фільми на тему пропаганди безпеки руху на дорогах, відзняті учнями Тростянецького району. В цілому всі присутні діти отримали лише позитивні враження від зустрічі.

Також тиждень профілактики безпеки руху на дорогах передбачав проведення заходів для найменшеньких вихованців Палацу дітей та юнацтва – вікторина «Я дружу зі світлофором» для гуртківців школи раннього розвитку дитини   «Паросток» та перегляд мультиплікаційних фільмів на тему «Безпека руху на дорогах».

Старші гуртківці перевіряли свої знання правил  дорожнього руху під час виконання цікавих тестових завдань. Зазначимо, що проведення таких заходів доцільно в усіх навчальних закладах, щоб зменшити ймовірність вулично-дорожніх пригод та травмування в них дітей.