ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТІНЬОВОЇ ЗАЙНЯТОСТІ – НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ

«Нелегальні працівники фактично позбавлені соціальних гарантій, які регламентовані законодавством. Зарплата в конвертах приносить значні збитки державі.  Країна щороку втрачає значні кошти від несплачених податків і зборів, які необхідні для реалізації соціально важливих програм», - на цьому наголосив перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Павло Роженко на засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

 

Під час засідання було розглянуто широке коло питань, комісія робочої групи з легалізації конкретно зупинилася на проблемних питаннях кожного окремого підприємства району. Особливу увагу приділили відновленню соціальної справедливості по відношенню до людей, які працюють на підприємствах та отримують заробітну плату нижче мінімальної, встановленої законодавством.

Учасники наради дійшли висновку, що важливим завданням сьогодення є усунення причин існування тіньового сектору зайнятості населення. Проведення даної роботи, зазначив Павло Роженко, дасть можливість поповнення державних соціальних фондів, а наймані працівники, з якими укладуться трудові договори, будуть соціально захищеними.

Тож, як бачимо, питання виконання Програми зайнятості, легалізації робочих місць, виплати заробітної плати та сплати податків знаходиться на постійному контролі органів влади.