КНИГА ПРОСИТЬ НА ГОСТИНИ, В НЕЇ СВЯТО - ІМЕНИНИ


У Тростянецькій районній бібліотеці для дітей стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Єднаймо сонячні думки, читаймо книги залюбки», який щорічно проходить в кінці березня,  літературним святом «Книга просить на гостини, в неї свято – іменини».

Учні 1-а класу з величезною цікавістю подивились лялькову виставу «Біблотека запрошує друзів». Ведуча свята бібліотекар Валентина Гладун познайомила дітей з історією народження її Величності Книги.

А потім чарівний корабель «Бібліотечна регата», який працював не на бензині, не на гасі, а виключно на силі чарівного слова, вже чекав своїх пасажирів, усі бажаючі придбали квитки в касі і малята поринули в захоплюючу  подорож за глибокі моря, за високі гори, за широкі долини до незвичайної, таємничої країни Казкоград. А в  дорозі на малечу чекала зустріч з посланцем Королеви Казки Котом у чоботях (бібліотекар Рена Кулініч), різноманітні завдання, вікторина «Впізнай казку», гра-лото «Портрети казкових героїв», конкурс «Поштова плутанина» та багато, багато  інших розваг.

Казкова подорож закінчилась на поетичній ноті: школярі розказували вірші, улюблені казки, загадували своїм однокласникам загадки.

Всі учасники в черговий раз переконалися, що життя без книги важко уявити. Вони вчать нас добру, розвивають фантазію й уяву, запрошують у прекрасний світ радості, вчать оптимізму і справедливості.