З книгою по життю

Вже стало доброю традицією в кінці березня проводити дивовижне свято — Всеукраїнський  Тиждень читання .

З метою підтвердження важливості книги в житті людини, районна  центральна бібліотека ім.Л.Українки долучилася до ряду заходів з  популяризації книги. Завітавши до нашої книгозбірні, всі відвідувачі поринуть у  дивовижні мандрівки, знайомства з неосяжним всесвітом  цікавих книг. Так, на юнацькому відділі для підлітків оформлена книжкова виставка-рекомендація “Молодь читає- Україна процвітає”. 

Переглянувши і познайомившись із книгами, представленими на виставці, можна зрозуміти, що книга сьогодні і завжди залишається найголовнішим другом і порадником молоді, хоча ми живемо в час, коли інтенсивний та швидкий розвиток інформаційних технологій набуває  все більшої популярності. Але живого спілкування із справжньою книгою ніщо замінити не може.

            В рамках Тижня читання працівниками відділу обслуговування Аллою Новіковою та Наталією Пономаренко разом з учнями 10-Б класу спеціалізованої школи  № 5 була проведена літературна тусовка або свято книги “Скарбниця знань- то книга наймудріша”. Бібліотекарі намагалися розкрити школярам значення книги в житті кожної людини, прищепити  любов до неї. Старшокласники дізналися багато корисної інформації щодо виникнення та ролі книг.

            Особливу активність, розум, кмітливість учні проявили під час гри-конкурсу “Найрозумніший”. На них чекала чарівна країна, створена письменниками та поетами, вони відгадували прислів'я та приказки, загадки, поринали в дитинство, згадуючи казки та героїв казок, впізнавали автора за підказкою, мандрували сторінками улюблених книжок, заглядали в скриньку пам'яті, побували на літературному базарі, давали відповіді на питання вікторини. Отже, позмагалися на славу. А титул  “Найрозумнішого“ отримала Вікторія Новомирська, якій разом з декількома найактивнішими учнями були вручені солодкі призи.

            Весело й грайливо закінчилося свято, але не закінчується зустріч з книгою. Протягом всього Тижня в нашій бібліотеці буде проведено літературний уікенд “Весняна книгоманія”, бібліодесант “Разом з книгою відкриваємо світ”. Також в цей час проводиться акція “Подаруй бібліотеці книгу”. Свої книжки, які залежалися на полицях вдома, ми пропонуємо принести до бібліотеки.

            Книга, яка прийшла в дитинстві, супроводжує нас  усе життя. І коли з'явиться відчуття, що обставини перемагають, не вистачає сил  для боротьби, перегорніть знайомі сторінки улюбленої книги.