ПЕРСПЕКТИВНІ ПЛАНИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ НА ПОТОЧНИЙ РІК

12 березня 2014 року в рамках співпраці органів Державної виконавчої служби та Пенсійного фонду України в питаннях погашення заборгованості за виконавчими документами, виданими на користь Пенсійного фонду України, відбулася спільна нарада управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі та державної виконавчої служби Тростянецького районного управління юстиції.

Були заслухані інформації виконуючого обов’язки начальника управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Світлани Григор’євої, начальника відділу державної виконавчої служби Тростянецького районного управління юстиції Олександра Шлімакова та заступника начальника управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Ольги Кучмій щодо взаємодії відділу Державної виконавчої служби та управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі.

Учасники наради підсумували результати та показники проведеної протягом 2013 року спільної роботи по погашенню заборгованості з єдиного внеску до Пенсійного фонду України фізичними особами-підприємцями за 2011 рік, 2012 рік, 1 квартал 2013 року та 2 квартал 2013 року. Було відмічено позитивний досвід співпраці управління  Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі з органами Державної виконавчої служби, внаслідок чого протягом 2013 року до бюджету Пенсійного фонду України було забезпечено надходження коштів в сумі -110,1 тис.грн.

Обговоривши питання порядку денного, учасниками наради було намічено напрямки подальшої спільної роботи на 2014 рік. Було вирішено, взяти за приклад позитивний досвід попередніх років - практику спільних виїздів (рейдів) до боржників, відновити роботу робочої групи з питань погашення заборгованості, ініціювати перед органами Міністерства внутрішніх справ порушення кримінальних проваджень за фактами невиконання рішень суду.

Крім того, було затверджено Перспективний план узгоджених дій УПФУ в Тростянецькому районі та відділу ДВС Тростянецького районного управління юстиції на 2014 рік.