СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА РОБОТА З ПРОБЛЕМ НАСИЛЬСТВА В ШКІЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ

28 лютого на базі Тростянецької спеціалізованої школи № 3 відбувся районний семінар для фахівців із соціальної роботи Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань проблем проявів насильства в шкільному середовищі.

Фахівцями із соціальної роботи Ольгою Бабич та Юлією Мірошниченко було продемонстровано просвітницько-інформаційний захід за участю учнів 9-го класу на тему «Ми проти насильства», метою якого було сприяння підвищенню рівня поінформованості школярів щодо проблеми насильства серед підлітків та шляхів її подолання. Учні активно працювали: виконували завдання, вправи, брали участь у роботі в групах, прослухали інформаційне повідомлення «Насильство та його види».

Також фахівцями ТРЦСССДМ були проведені групові заходи за різною тематикою: Олександр Сапегін провів годину спілкування на тему «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх» (10 клас), Валерій Яценко - «Діти - злочин і кара» (11 клас), Наталія Євтєєва  та  Галина Василенко - бесіду з елементами гри на тему «Гарний настрій», (5  клас), Ірина Нужна завітала до учнів 2 класу для висвітлення теми «Твоє здоров’я – у твоїх руках», учнів 4 класу  відвідала Тетяна Лазебна з метою проведення бесіди з елементами гри на тему «Центр здоров’я», Тетяна Дудник висвітила важливу тему «Знати, щоб жити» для учнів 6 класу.

Підводячи підсумки семінару, директор ТРЦ СССДМ  Тетяна Ганжаленко відзначила високий рівень підготовки та проведення інформаційно-просвітницьких заходів фахівцями із соціальної роботи.