ОБГОВОРЕНО АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ РАЙОНУ

24 грудня голова райдержадміністрації Едуард Холодов із керівниками державних установ нараду. У вступному слові він відмітив стабільний стан розвитку економіки в районі та приділив увагу щодо проекту соціально-економічного розвитку Тростянецького району на 2014 рік.

Едуард Холодов зазначив, що реалізація соціальних ініціатив Президента України  Віктора Януковича та втілення Програми «Україна для людей» дозволять забезпечити позитивні зрушення в поліпшенні якості життя населення. 

Голова райдержадміністрації зупинився на інвестиційній діяльності, розвитку агропромислового комплексу, будівництва та житлово-комунального господарства. Не залишилися поза увагою зайнятість та соціальний захист населення. Протягом року відчутні зміни відбулися в освітянській галузі, тому особливу увагу приділили й подальшому розвитку освіти Тростянечини.  Не оминули увагою й охорону здоров’я населення. В полі зору і сфера культури, що формує і береже духовність нашого народу. Говорили також про розвиток фізичної культури і спорту в районі.

У ході зустрічі відбулась досить конструктивна розмова, а всі порушені питання, взяті до уваги керівництвом райдержадміністрації.