ОБГОВОРИЛИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК РАЙОНУ

Обговорено перспективні орієнтири соціально-економічного та культурного розвитку району на наступний рік.

Нещодавно відбулася  зустріч голови райдержадміністрації Едуарда Холодова із сільськими головами. Розв'язання життєво важливих проблем розвитку району та обґрунтування способів реалізації певних стратегічних і тактичних цілей було одним із головних питань на порядку денному.

Соціально – економічний стан району значною мірою залежить від ефективності роботи сільськогосподарських підприємств. Розвитку цієї галузі надається пріоритетне значення.

Очільник району зазначив, що визначені завдання Президентом України Віктором Януковичем спрямовані на соціально-економічний розвиток, наповнення бюджетів, забезпечення стабільної суспільної ситуації.

Також, обговорили підвищення конкурентоспроможності району, створення сприятливого інвестиційного клімату, який є підґрунтям для якісного життя населення.

«У сьогоднішніх умовах повинні використовуватись найсучасніші методи управління, які базуються на вирішенні не лише поточних проблем, а й на розв’язанні задач та цілей, спрямованих на перспективний розвиток району», - говорить голова райдержадміністрації Едуард Холодов.