ЗАРОБІТНІЙ ПЛАТІ В «КОНВЕРТАХ» - НІ!

Відбулося підсумкове засідання за 2013 рік районної робочої групи  з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації Павла Роженка. На засіданні були підведені підсумки роботи робочої групи за рік на намічені завдання на січень 2014 року.

Протягом січня-грудня 2013 року в районі проведено 19 засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В ході проведених засідань було вивчено 72 суб’єкти господарювання,  виявлено та легалізовано 41 робоче місце та заробітну плату 4-х працівників.

За пропозиціями робочої групи головним державним інспектором  праці  Територіальної державної інспекції з питань праці в Сумській області  було перевірено 27 роботодавців району з питань дотримання трудового законодавства та легальної зайнятості. За порушення законодавства про працю на 23-х роботодавців передані матеріали до суду на притягнення до адміністративної відповідальності.