ІГОР ЯГОВДИК: «СУМЩИНА – РЕГІОН З МАЙБУТНІМ»

Голова облдержадміністрації підбив підсумки 2013 року в ході прес-конференції для регіональних засобів масової інформації

«Підсумки року, що минає, – це результат спільної роботи влади і кожного громадянина. Виконання Програми економічних реформ Президента Віктора ЯНУКОВИЧА «Україна для людей», Стратегії розвитку «Нова Сумщина – 2015» дали відчутні зрушення. Якісні зміни спостерігаємо за всіма напрямками – у промисловості, сільському господарстві, медичному обслуговуванні, соціальній сфері», – підкреслив Ігор Яговдик».

Найбільш знаковими подіями, на думку очільника Сумщини, стали: рекордний для області врожай зернових – 3,5 мільйона тонн; презентація Сумщини в Дипломатичній академії при Міністерстві закордонних справ України для представників більш ніж 50 країн світу та відкриття в районах філій футбольного центру «Барса», який наступного року має перетворитися на філію іспанської «Барселони».

Головним досягненням  Ігор Яговдик вважає збереження миру і спокою в регіоні, що дозволило Сумщині динамічно розвиватися та нарощувати потенціал.