ІНЕСА ПЄСОЦЬКА: «ОСВІТА НА СУМЩИНІ СТАЄ БІЛЬШ ДОСТУПНОЮ»

На цьому начальник управління освіти і науки облдержадміністрації наголосила у «прямому ефірі» обласного радіо

«На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА та доручень голови облдержадміністрації в області успішно виконується комплексна програма «Освіта Сумщини 2012-2015». Ми можемо з упевненістю сказати, що освіта в області стає більш доступною для всіх жителів незалежно від місця проживання», – зазначила Інеса ПЄСОЦЬКА.

За її словами, наразі область має найвищий в Україні показник охоплення дітей дошкільною освітою – 72% від загальної кількості дітей у віці від 1 до 6 років та 92,5% – у віці від 3 до 6 років. До того ж, у цьому році було створено 1646 додаткових місць в дошкільних навчальних закладах. З 1 грудня у 404 дитсадках було запроваджено електронний запис, який засвідчив, що черга в дошкільні навчальні заклади зменшилася.

«На Сумщині втілюється Національний проект «Відкритий світ», за результатами першого етапу якого було відібрано Сумську ЗОШ №27 та Боромлянський НВК. Ці навчальні заклади отримали повний комплекс мультимедійного обладнання. На участь у другому етапі проекту подали заявки 55 шкіл регіону», – повідомила Інеса Пєсоцька.

За словами посадовця, Сумщина займає провідне місце в Україні щодо охоплення позашкільною освітою дітей та учнівської молоді – на сьогодні 72,5% або 67 тисяч учнів охоплено позашкільною освітою. «В області вже сьомий рік поспіль реалізується унікальний проект, аналогів якому немає в Україні – «Пересувний позашкільний навчальний заклад», який спрямовано на забезпечення рівного доступу до позашкільної освіти дітей із сільської місцевості. Це дає можливість щороку залучати до різних форм навчальної та творчої діяльності понад 2 тисячі дітей», – зазначила Інеса Пєсоцька.