ТАМАРА ІЩЕНКО: «2013 РІК ОЗНАМЕНУВАВСЯ ЯКІСНИМИ ЗМІНАМИ В СОЦІАЛЬНІЙ СФЕРІ»

Про це заступник голови облдержадміністрації зазначила у «прямому ефірі» обласного телебачення

«Соціальний напрям є одним із пріоритних у діяльності Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, Уряду та виконавчої влади. З метою покращення життя людей в області здійснено перерахунок пенсій, інших соціальних виплат, триває реформування галузі охорони здоров’я, здійснюється модернізація лікувальних закладів», – підкреслила посадовець.

За її словами, виплата пенсій здійснюється вчасно та в повному обсязі і жодних затримок не очікується. «Загальний обсяг виплат склав 5,5 мільярда гривень, що на 384 мільйони більше, ніж у минулому році. Крім того, з 1 березня відбудеться чергове підвищення пенсій», – додала Тамара Іщенко.

За її словами, у 2013 році здійснено рекордну кількість перерахунків пенсій, зокрема, пільговим категоріям (чорнобильцям, воїнам-інтернаціоналістам, військовослужбовцям, інвалідам).

«Люди відчули увагу держави. Обласна комісія з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках цьогоріч розглянула 108 справ, за якими було здійснено відповідні перерахунки», – сказала  заступник голови облдержадміністрації.

Особливу увагу держава приділяє підвищенню соціальної захищеності медичних працівників, оснащенню новітнім медичним обладнанням діагностичних центрів, лікарень області. Так, в рамках реалізації обласної програми надання медичної допомоги нефрологічним хворим на 2014-2016 роки в Глухові відкрито відділення гемодіалізу. Наступного року таке ж відділення має запрацювати в Конотопі, повідомила Тамара ІЩЕНКО.