РОБОТА ПО ПІДГОТОВЦІ ПРОЕКТІВ ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ ТРИВАЄ

Відповідно до Рішення ради Всеукраїнського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 23 липня 2013 року № 3 Дирекцією конкурсу з 1 серпня розпочато прийом проектних пропозицій для участі у конкурсному відборі 2014 року, який буде завершено 31 січня 2014 року.

Питання підготовки проектів до участі у Конкурсі розглядалось на нарадах, які пройшли під головуванням першого заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації Павла РОЖЕНКА протягом грудня поточного року.

На нараді, що відбулась 13 грудня, мова йшла про підготовку проекту щодо проведення  реконструкції стадіону ім. Куца. Присутні на нараді начальник відділу освіти, молоді та спорту Лариса ЛАМПАК та директор спортклубу «Надія» Віталій ЧЕРКАШИН обговорили основні проблеми, що мають місце у сфері розвитку фізкультури і спорту та безпосередньо пов’язані з рівнем інфраструктури районного стадіону. Від директора ТОВ «Бараспорт» Олександра ШАРІЯ було отримано кваліфіковану консультацію щодо виготовлення технічної документації та співвідношення обсягів і вартості проведення робіт по реконструкції стадіону ім. Куца.

На порядок денний наради, що відбулась 23 грудня, було винесено питання щодо розробки проекту у галузі освіти. Участь у ній взяли  начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Лілія ГОНТАР, директор комунального закладу Тростянецької районної ради «Районний методичний центр» Лариса ВОЛОЧАЄВА, директор Тростянецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Олена СВІРІДОВА, інші причетні особи. Однією з най актуальних визначено тему створення районного центру художньо-естетичного розвитку школярів на базі Тростянецької СШ №5. Учасники наради розглянули проектно-кошторисну документацію на проведення ремонту актової зали школи та обговорили порядок створення і функціонування центру. Особливо детально присутніми було розглянуто питання співфінансування заходів проекту з боку місцевого бюджету, благодійних організацій та потенційних спонсорів - суб’єктів  господарювання усіх форм власності, що розташовані та працюють на території району.

«Всеукраїнський конкурс сприяє виявленню ініціативи, спрямованої на пошук інноваційних підходів до розв’язання проблем соціально-економічного розвитку в існуючих реаліях, - наголосив у ході останньої наради Павло Роженко. -  Тому в ході підготовки проектів необхідно зважати на те, що ключова ідея Конкурсу – надання державної фінансової підтримки при консолідації усіх наявних місцевих ресурсів та активізація партнерської співпраці органів місцевого самоврядування з підприємницькими структурами та організаціями третього сектору». 

За результатами наради керівники відділів райдержадміністрації та комунальних закладів районної ради отримали доручення щодо порядку та термінів розробки проектів до участі у Конкурсі за напрямками розвитку галузей  освіти та спорту.

Більше інформації про розробку та реалізацію проектів в Тростянецькому районі можна отримати, переглянувши матеріали та світлини на офіційній сторінці Тростянецького районного ресурсного центру розвитку громад на Фейсбуці.