КОНКУРС ЮНИХ МУЗИКАНТІВ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

21 грудня 2013 року в Комунальному закладі “Тростянецька районна дитяча музична щкола” відбувся ІV Відкритий регіональний конкурс юних музикантів “Зірковий дощ”, який зібрав учасників з Сум, Охтирки, Великої Писарівки, Краснопілля, Низів, Садів та Косівщини. Конкурс проходив в двох вікових категоріях старшій і молодшій, та в номінаціях баяна, акордеона, гітари.

Для викладачів та вихованців шкіл естетичного виховання участь у конкурсі має велике значення. Це можливість оцінити рівень роботи педагогів, майстерність учнів, набути виконавського досвіду, а також отримати поштовх до нових творчих досягнень.

 Наша школа може по праву пишатися своїми конкурсантами: І місце - Кирило Демірчян, ІІ місця - Дмитро Шимко, Анна Кобушко, Микола Ніконов, ІІІ місця — Олег Іванов, Андрій Буйко, Дмитро Таряник, дипломант конкурсу — Катерина Лисянська, грамоти учасників отримали Андрій Осокін, Валерія Івануна, Олександр Матвеєв.

На “Зірковому дощі” - панувала атмосфера свята і творчого підйому, доброти, згуртованості, щиросердності. Юні музиканти спілкувалися між собою прекрасною мовою мистецтва. Викладачі ділилися враженнями та педагогічним досвідом.