У ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ДІТИ-СИРОТИ ЗНАХОДЯТЬ РОДИНУ

Колишня підопічна Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини Катруся на свято знайшла люблячу родину та об’єдналася з двома рідними сестричками.

«У рамкахпрограми «Кожній дитині – родину», започаткованої Президентом України ВікторомЯНУКОВИЧЕМ, цьогоріч усиновлено 26 вихованців Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини. Нині державою проводиться послідовна політика, спрямована на захист прав дітей та їх сімей. Кожна дитина заслуговує на люблячу родину, а наш обов’язок – докласти зусиль, аби їх доля була щасливою», – наголосила заступник голови облдержадміністрації, вітаючи вихованців Сумського обласного спеціалізованого дитячого будинку дитини з Днем Святого Миколая.

За її словами, в області проводиться планомірна співпраця  зі службами у справах дітей та соціальними службами щодо своєчасного встановлення соціального статусу дітей та передання їх до сімейних форм виховання.

«З метою створення належних умов життя, наближених до родинних, цьогоріч на утримання дитячого будинку з обласного бюджету було виділено близько 11 мільйонів гривень», – поінформувала посадовець.

«Один із основних напрямків діяльність закладу – забезпечення майнових та правових інтересів дітей. Для їх комфорту та всебічного розвитку в будинку дитини функціонує 10 груп, фізіотерапевтичне відділення, реабілітаційна зала, кімната Монтессорі, гідромасажна кімната, сенсорна кімната, кабінет голкорефлексотерапії та кімната українського народознавства», – зазначила головний лікар Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини Галина ЛИТВИНЕНКО.

 «Більше року тому ми вже усиновили двох сестричок Софійку та Тетянку. Волею долі третя сестричка, Катруся, була розлучена зі своїми рідними. Завдяки підтримці влади, співробітників дитячого будинку сьогодні ми об’єднуємося в одну сім’ю», – сказав глава родини Андрій Марченко.

На переконання мами дівчаток, Світлани, подружжя докладе зусиль, аби забезпечити своїм дітям гідне майбутнє.