З ТУРБОТОЮ ДО ДІТЕЙ!

Президент України Віктор Янукович визначає захист прав дитини одним із ключових національних пріоритетів України і зобов'язує усі відповідальні органи влади працювати в інтересах дітей. Особливої уваги потребують діти, які потрапили в складні життєві обставини.

У Палаці дітей та юнацтва за ініціативою Тростянецької райдержадміністрації для цих діток відбувся урочистий захід до Дня Святого Миколая. Свято пройшло у добрій атмосфері, діти веселилися, брали активну участь у конкурсах та забавах. Миколай сюди завітав із смачними та яскравими подарунками, святковими сюрпризами. Один із них – казкова вистава, підготовлена вихованцями та педагогічним колективом позашкільного закладу.

«У цей день усі діти вірять, що знайдуть свій подарунок, адже Святий Миколай всіх бачить з небес, любить і дарує добро. Тому обов’язок влади подарувати дітям таку можливість, оточити їх увагою», - зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Павло Роженко, який привітав дітлахів із святом та побажав веселого настрою.