РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ СПРИЯТИМЕ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Сьогодні голова райдержадміністрації Едуард Холодов з робочим візитом побував у Дернівській сільській раді, де обговорив з громадою села питання реформи місцевого самоврядування.

«Сьогодні наша держава стоїть перед здійсненням широкомасштабної реформи місцевого самоврядування і територіальної організації влади в державі. Ефективне впровадження реформ сприятиме реалізації Україною політики європейської інтеграції та розвитку співробітництва з європейськими інституціями», - зазначив керівник під час зустрічі.

Присутні активно обговорили основні завдання реформи, зауваживши, що впровадження реформи місцевого самоврядування сприятиме формуванню чітких та фіксованих джерел надходження ресурсів для кожної територіальної громади, що позитивно впливатиме на розвиток району.

Також Едуард Холодов зазначив, що місцеве самоврядування має будуватися, виходячи з інтересів розвитку людини та громади. І це відповідає світовим тенденціям: адже інтереси місцевого населення, його розвиток та добробут – головний критерій оцінки роботи місцевої влади в більшості економічно розвинених країн.

Учасники обговорення підтримали необхідність реформи місцевого самоврядування. Адже основною метою проекту Концепції, як неодноразово зазначав Президент України Віктор Янукович, є покращення життя людей, а також створення рівних умов для кожного, незалежно від місця проживання.