СВЯТО НАРОДНОЇ ПІСНІ

30 листопада в районний будинок культури завітали шанувальники творчості аматорського народного ансамблю «Перлина Слобожанщини» Білківського сільського будинку культури. Цей колектив днями відзначив 10 – річний ювілей з часу створення.

Плідно і наполегливо ансамбль працює протягом 10 років при сільському будинку культури. За цей час колектив під керівництвом спеціаліста, талановитого хормейстера Анатолія Гробова та досвідченого концертмейстера Володимира Кушнірова, отримав високе звання «народний», дав безліч концертів на сценах своєї громади, району і області, став лауреатом престижних Всеукраїнських  фестивалів і конкурсів таких як, фестиваль мистецтв «Боромля», козацький фестиваль «Покрова на Хортиці», Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Золоті ключі», значно підвищив рівень виконавської майстерності і завоював прихильність глядачів. Керівник  і колектив був неодноразово нагороджений грамотами і подяками керівництва.

  На ювілеї ансамбль вітали начальник відділу культури райдержадміністрації заслужений працівник культури України Володимир Перетятько, який вручив грамоту від голів районної ради  та районної адміністрації, поздоровлення звучали від директора РБК Заслуженого діяча естрадного мистецтва України Сергія Олександровича Крюкова, який передав колективу грамоту від обласного науково - методичного центру культури і мистецтв, Білківський сільський  голова Сергій Пономаренко вручив ансамблю запашний коровай від громади. Кожен виступ колективу супроводжувався оваціями, квітами і схвальними відгуками від глядачів