МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Забезпечення учасника АТО протезуванням (ортезуванням) за кордоном

Забезпечення учасника АТО технічними та іншими засобами реабілітації в Україні

Сектор координації та контролю надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації


УВАГА: ТРИВАЄ УТОЧНЕННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ

З метою надання громадянам України можливості реалізувати своє конституційне право, щодо захисту Вітчизни було внесено зміни до ст. 28 закону України «Про військовий обов'язок і військову службу»

Завдяки цьому збільшено граничний вік перебування у запасі для рядового, сержантського, старшинського складу, в тому числі для жінок до 60 років, для молодшого та старшого офіцерського складу до 60 років, а для вищого складу - до 65 років. Це сприятиме збільшенню кількості громадян. які мають досвід проходження військової служби та можуть бути використані для доукомплектування Збройних сил України та інших військових формувань. Тростянецький районний військовий комісаріат проводить комплекс заходів із відновлення на військовому обліку громадян, які були раніше зняті або виключені з військового обліку.

Враховуючи важливість порушеного питання прохання до всіх військовозобов'язаних, які протягом останніх років змінювали адресу проживання і не оповіщали про це військовий комісаріат, прибути до райвійськкомату для уточнення облікових даних.

За детальною інформацією звертайтеся до Тростянецького районного військового комісаріату, який розташований за адресою м.Тростянець вул. Кузьми Скрябіна, 4. тел. 5-11-44

 ДО УВАГИ ОСІБ, ЯКІ ПЛАНУЮТЬ УКЛАСТИ КОНТРАКТ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ

Розпорядженням голови Тростянецької районної державної адміністрації було схвалено «Проект змін до районної програми соціального захисту населення на 2013-2016 роки» в якому мова йде про виплати  одноразової допомоги особам, які уклали контракт для проходження військової служби.

Розмір допомоги становить 10000 гривень  особі,  яка уклала контракт та має право на її отримання.

Право на допомогу мають особи, які уклали контракт і зареєстровані та (або) фактично проживають в Тростянецькому районі. Згідно порядку виплата одноразової допомоги особам  здійснюється управлінням соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації за рахунок видатків районного бюджету через Сумську дирекцію Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта” або на особовий рахунок отримувача по мірі надходження коштів.

Для отримання одноразової допомоги особи, які уклали контракт подають заяву на ім’я голови Тростянецької районної державної адміністрації, копію паспорта (1, 2, 11 сторінки), копію реєстраційного номера платника податків, особовий рахунок для зарахування коштів. Тростянецький районний військовий комісаріат несе відповідальність  за достовірність наданої інформації управлінню соціального захисту населення Тростянецької  районної державної адміністрації щодо осіб, які уклали контракт для проходження військової служби. Особи, які мають право на отримання допомоги, визначаються на підставі відомостей, наданих Тростянецьким районним військовим комісаріатом. 


СЛУЖИТИ НА СУМЩИНІ – ЗАХИЩАТИ УКРАЇНУ

41 окремий мотопіхотний батальйон запрошує до своїх лав на службу за контрактом

У час, коли Україна страждає від нападів агресора, військова служба за контрактом означає посилення обороноздатності та надійне сьогодення. У кожного, хто бажає долучитись до творення сучасної української армії, зробити кар’єру військового та забезпечити гідне майбутнє собі та своїй родині, є така можливість. На території Сумської області дислокуються три військові частини Збройних Сил України (польова пошта В 0425 ЗСУ, В 1060 ЗСУ, А 0563 ЗСУ), які приймають бажаючих служити у національному війську.

Зокрема, частина особового складу 41 окремого мотопіхотного батальйону, підпорядкованого військовій частині п/п В 1060, після виконання військового обов’язку та важливого завдання із захисту територіальної цілісності України найближчим часом буде демобілізована. Тому його ряди потребують поповнення.

Для отримання консультацій та більш детальної інформації про умови проходження служби за контрактом можна звернутися до Сумського обласного військового комісаріату (відділ комплектування та призову – 0542-61-11-82; група по роботі з  особовим складом та громадськістю – 0542-63-28-27 та 0542 63-11-82) та до Сумського міського військового комісаріату (військовий комісар – 0542-22-32-22 та призов – 0542-22-21-84