Вакансії

Управління  соціального захисту населення Тростянецької  районної державної адміністрації оголошує конкурс:

- на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-юрисконсульта апарату управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації  тимчасово на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.

         Вимоги до претендентів: повна вища юридична  освіта за кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, наявність стажу роботи в державній службі не менше 3 років, або загальний стаж роботи не менше 5 років. Вільне володіння українською мовою, навички роботи на комп’ютері.

 

- на заміщення вакантної посади  начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності- головного бухгалтера управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації.      

         Вимоги до претендентів: повна вища бухгалтерська  освіта за кваліфікаційним рівнем магістра,спеціаліста,  стажу роботи на посадах віднесених до державної служби не менше 5 років, досвід роботи на керівних посадах. Вільне володіння державною мовою, комп’ютерною технікою.