СЕРЕДНЯ ЗАРОБІТНА ПЛАТА В ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ НАЙВИЩА ПО ОБЛАСТІ ТА БЕЗ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ВИПЛАТІ.

Про стан виплати заробітної плати в Тростянецькому районі у 2018 році, на апаратній нараді при голові Тростянецької райдержадміністрації Олегу СИПКУ, доповідала начальник управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації – Лариса Басова.

Лариса Іванівна повідомила, що за підсумками 2018 року середньомісячна заробітна плата штатного працівника склала 8537 грн., досягнуто зростання заробітної плати в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 24.4 % (1674 грн.). 

За рівнем заробітної плати Тростянецький район займає перше місце серед районів та міст області (м.Охтирка - 8398 грн., Глухівський район – 8471 грн. Конотопський район – 8392 грн.).Протягом 2018 року заборгованість із виплати заробітної плати на економічно-активних підприємствах Тростянецького району не виникала. Станом на 01.01.2019 року за оперативними даними заборгованість по заробітній платі відсутня. Серед територіальних одиниць області Тростянецький район в числі п’ятнадцяти районів, в яких відсутня заборгованість із виплати заробітної плати. Стан виплати заробітної плати суб’єктами господарювання Тростянецького району контролюється Тростянецької районною державною адміністрацією шляхом проведення щомісячного моніторингу. 

Управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації проводить роботу по поширенню практики регулювання соціально-трудових відносин суб'єктами господарювання шляхом укладання колективних договорів та внесення змін до них. Станом на 01 січня 2019 року умови колективних договорів діють на 86 підприємствах, в установах, організаціях, їх структурних підрозділах та філіях, на яких працюють 3950 жителів Тростянецького району.
Управлінням соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації забезпечено проведення моніторингу створення нових робочих місць та проводиться роз’яснювальна робота з питань трудового законодавства.

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди сидят, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек