ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ

Сьогодні заступником голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліною Шацькою було проведено засідання районної координаційної ради у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
На порядок денний були винесені питання щодо взаємодії суб’єктів, що здійснюють в районі заходи у даній сфері та основні напрямки реалізації спільних заходів на 2019 рік.

 

Членами координаційної ради , детально опрацьовано механізм взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі з метою забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства, шляхом запобігання цьому ганебному явищу та надання допомоги і захисту постраждалим особам.
На засіданні було розглянуто звернення, щодо яких було заслухано інформацію представників управління соціального захисту населення, Тростянецького відділення поліції, Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей. 
Підводячи підсумки засідання, заступник голови райдержадміністрації наголосила на необхідності чіткого дотримання вимог Порядку щодо процедур та строків взаємного інформування та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 1 человек, текст