ФУНКЦІОНУВАННЯ ПАТРОНАТНОЇ СІМ’Ї ЗАКРІПЛЕНО ДОГОВОРОМ ПРО СПІВПРАЦІЮ

Патронат над дитиною є інноваційною послугою підтримки сімей з дітьмиНаразі державна політика у сфері захисту прав дітей перебуває у стані реформування інтернатних закладів та пошуку альтернативних форм влаштування дітей. Зокрема однією з таких форм - є патронат над дітьми

Відтепер таку послугу зможуть у разі необхідності отримувати і діти Тростянеччини. Адже сьогодні Тростянецька районна державна адміністрація в особі голови Олега СИПКА, і громадянка Ія ЛЕСНЯК уклали договір про співпрацю щодо надання послуги з патронату над дитиною. Добровільним помічником пані Ії Анатоліївни у всіх справах буде її чоловік Олександр Вадимович.


Кандидати в патронатні вихователі пройшли необхідний курс навчання в м. Суми з тренерами, які пройшли спеціальну підготовку в ГО «Одна надія» за Програмою підготовки наставників для дітей, які проживають у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з питань соціальної адаптації дітей та їх підготовки до самостійного життя.
Допомагати працювати родині з дітьми буде міждисциплінарна команда, створена з числа спеціалістів соціальної сфери Тростянецького району, які також оволоділи необхідними знаннями. 
Під час підписання договору були присутні заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна Шацька, начальник служби у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації Наталія Воробйова та директор Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Бондаренко.
Всі присутні побажали патронатним батькам мудрості, виваженості та вдячності від майбутніх вихованців.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, экран и в помещении