РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНГО ЗАХИСТУ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НА ЧАЕС

Під керівництвом заступника голови Тростянецької районної державної адміністрації відбулося засідання консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

В ході засідання були розглянуті наступні питання про стан роботи з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та були обговорені заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
З інформацією з питань надання пільг та санаторно-курортного оздоровлення присутніх ознайомила Лариса Басова – начальник управління соціального захисту населення Тростянецької РДА. Співдоповідачем був Анатолій Горошко – голова районної організації (осередку) Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». 


З питання лікування та забезпечення лікарськими засобами ліквідаторів на ЧАЕС інформацію надала Лариса Таравська - заступник головного лікаря Тростянецької центральної лікарні. На питання щодо пенсійного забезпечення відповіла Наталія Лещишина - начальник відділу обслуговування громадян Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі.
Також увага присутніх була приділена питанню заміни посвідчень осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень певним категоріям осіб.
За підсумками, Аліна Шацька сформувала ряд першочергових організаційних завдань учасникам наради для забезпечення належного рівня підготовки до проведення в Тростянецькому районі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят ÐÐ° данном изображении может находиться: 2 человека ÐÐ° данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении