Районна газета

КЕРІВНИК ДЕРЖАГЕНСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Сьогодні заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир БОНДАР відвідав Тростянеччину в рамках робочого візиту в Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства

Під час відвідування ДП «Тростянецький лісгосп» його супроводжували заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег СИПКО, начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор ЧИГРИНЕЦЬ, директор Державного підприємства «Тростянецький лісгосп» Віктор ЗУБКО.

Перебуваючи в ДП «Тростянецький лісгосп», Володимир Бондар урочисто відкрив будівлю нового адмінкорпусу Краснянського, Маківського та нескучанського лісництва.
В основному приміщенні створено кабінети-офіси 3-х лісництв, що дозволяє зменшити витрати на логістику, комунікацію між лісництвами та центральним офісом, в підвальному приміщенні розміщено протирадіаційне укриття.
Очільник галузі оглянув також об'єкти центральної садиби підприємства, оглянув котельню, що працює на тирсі, лісовий розсадник Нескучанського лісництва.
Підбиваючи підсумок відвідин підприємства, Володимир Бондар позитивно оцінив роботу колективу господарства.
«Немає нічого неможливого, якщо захотіти і поставити мету. На Сумщині і зокрема Тростянеччині відчувається рука господаря на кожній ланці виробництва. І це дуже важливо: бачити економічну складову у кожному процесі, вміти рахувати і розуміти, як правильно переробити куб деревини так, щоб з нього можна було отримати якнайбільший зиск.», - зазначив він.
Під час розмови з трудовим колективом заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар окреслив плани та перспективи діяльності лісівників України у питанні ефективного використання лісових ресурсів. Він зазначив, що державна лісова політика, в першу чергу, зорієнтована на забезпечення потреб вітчизняного виробника, розширення виробничих потужностей не лише у питаннях переробки, а й пошуку нових шляхів у використанні державного лісового ресурсу: відновлення меблевої промисловості тощо.