НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ОБГОВОРИЛИ СТАН ОЧИЩЕННЯ ДОРІГ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ В ЗИМОВИЙ ПЕРІОД 2017-2018 РОКІВ

Як відзначив голова Тростянецької районної державної адміністрації ОЛЕГ СИПКО, особлива увага в зимовий період приділялась очищенню доріг
У своїй доповіді виконуюча обов’язки начальника управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Лілія Возняк зазначила, що у розчищенні та посипанні доріг на території району були задіяні філія «Климентівська дорожньо-експлуатаційна дільниця» (центральна траса Н-12, дороги між сполученням населених пунктів), ДП «Екосервіс» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» (у межах об’єднаної громади), ДП «Зеленбуд» комунального підприємства Тростянецької міської ради «Тростянецькомунсервіс» (тротуарні дороги) та у межах сільських населених пунктів сільськогосподарські підприємства, які користуються земельними угіддями на території сільських рад.

 

Всього у зимовий період 2017-2018 років було використано 2,02 тис. тонн піщано-соляної суміші. Комунальні служби району та спеціалізовані підприємства постійно були напоготові та в період погіршення погодних умов працювали в посиленому режимі.
Підсумовуючи обговорення питання Олег Дмитрович відзначив, що засідання штабу щодо координації дій по забезпеченню сполучення між населеними пунктами Тростянецького району та ліквідації наслідків негоди в зимовий період проводились щоденно за участю керівників структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування, та комунальних установ.
Було забезпечено оперативне реагування на можливі надзвичайні ситуації та події у період погіршення стану погодних умов.