Районна газета

ЛОКОМОТИВНЕ ДЕПО СМОРОДИНЕ СВЯТКУЄ 140 – РІЧЧЯ

Тростянецьке локомотивне депо Смородине - одне з основних локомотивних депо Південної залізниці

Розпочало свою славну історію в далекому листопаді 1877 року за ініціативи власника тростянецьких земель, цукрозаводчика та мецената Леопольда Кеніга. За час свого існування колектив депо не один раз підтверджував свою високу професійність та компетентність. Залізничники були нагороджені орденами, медалями  та здобували «почесні» звання.

У цей знаменний день усіх причетних привітали заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Аліна Шацька, заступник голови Тростянецької районної ради Олексій Котко, заступник Тростянецького міського голови Юрія Заяц та керівники Південної залізниці.

В своєму виступі Аліна Іллівна зазначила, що подаючи приклад високого професіоналізму, залізничники зуміли мобілізувати внутрішні резерви, подолали труднощі перехідного періоду й створили міцну галузь, яку сьогодні по праву називають потужним локомотивом національної економіки. Беззаперечно локомотивне депо є одним з бюджетоутворюючих міст району.

Виступаючі побажали усім міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі та вагомих здобутків.

Найкращих працівників своєї галузі було нагороджено грамотами та відзнаками, а святковий настрій заходу підготували артисти Сумської обласної філармої.