Районна газета

ВІДБУЛАСЬ «ГАРЯЧА» ТЕЛЕФОННА ЛІНІЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА НАЗАРЕНКА

Голова районної державної адміністрації Дмитро Назаренко провів «гарячу» телефонну лінію». Протягом години свої запитання очільнику виконавчої влади ставили жителі Тростянецького району

Вагома частина питань, озвучених під час «гарячої» лінії стосувалася проблем охорони здоров’я, житлово-комунального господарства та благоустрою. Так, жителька міста Тростянця Галина Андріївна поставила Дмитру Юрійовичу питання щодо придбання кардіоліків через фінансування програми «Достіпні ліки». Голова адміністрації дав оперативне доручення головному лікарю КЗ «Тростянецька центральна районна лікарня»  Анатолію Плахтирі в найкоротші терміни вирішити дане питання позитивно.

Пенсіонерка Тамара Петрівна, звернулась з питання утеплення квартири. Дмитро Назаренко, порадив їй звернутись до райдержадміністрації зі зверненням, оскільки нещодавно районна рада прийняла програму «Доступне житло», що дозволяє проводити роботи з утеплення будинків за кошти місцевого бюджету.

«Питання транспортного сполучення з селом Мащанка, перебуває під особистим контролем»:- повідомив Дмитро Юрійович жителю села Дмитру Васильовичу, котрий зателефонував на гарячу лінію. На сьогодні існує домовленість з автотранспортним підприємством, що готове надати автобус для перевезення пасажирів. Також надано доручення керівництву ДП «Держлісгосп» щодо проведення ремонтних робіт дороги.

Усього за час проведення «гарячої» телефонної лінії до Дмитра Назаренка звернулось кілька десятків громадян.

«-Влада має бути відкритою для громади, й в цьому плані проведення прямого спілкування з жителями району - надійний помічник» - прокоментував результати проведеної «гарячої лінії» очільник району. «– Було приємно чути позитивні відгуки, але й проблеми, які були озвучені під час спілкування, також є важливими для розуміння ситуації в районі, потреб громади, нагальних проблем, на які слід звернути увагу. Особливо активно користуватись можливістю «телефонного звернення» до представників влади можуть жителі віддалених сіл району, пенсіонери. Всі озвучені питання взяті на мій особистий контроль і по кожному з них, громадяни отримають відповіді та рішення.»