БІЙЦЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ІВАНА ШАПОВАЛОВА НАГОРОДЖЕНО ОРДЕНОМ «ЗА МУЖНІСТЬ» ІІІ СТУПЕНЯ

Сьогодні жителя села Боромля Тростянецького району сержанта запасу Шаповалова Івана Михайловича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Нагороду Президента України за виявлений патріотизм у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присяги на території Донецької та Луганської областей та високий професіоналізм , вручив голова Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Юрійович Назаренко.
У ході зустрічі керівник району поцікавився проблемами, які в виникли в Івана при поверненні додому, його станом здоров’я, нагальними проблемами питанями родини, подякував за героїзм та любов до рідної землі.

Як запевняє очільник району потреба у постійному живому діалозі влади з військовослужбовцями є важливим напрямком роботи аби визначити пріоритети в сприянні та підтримці бійців району. 
Шаповал Іван Михайлович народився в с.Боромля Тростянецького району. Навчався в боромлянській сільській школі, після закінчення вступив до Сумського державного університету. Згодом вступив до Збройних сил України. Був призваний за місцем роботи по мобілізації в серпні місяці 2014 року. Потрапив на перепідготовку в Десну, з Десни його було направлено до Черкаської 93 бригади, батальйон якої йшов на захист аеропорту. Згодом після травми потратив до госпіталю. 30 вересня 2015 року повернувся додому. Має дружину та двох діток – Станіслава та В’ячеслава, 2012, 2014 років народження. Боєць запевняє, що як справжній патріот своєї батьківщини він народився в Україні, тож і готовий її захищати.
Зі свого боку влада докладе максимум зусиль, щоб допомогти Івану та іншим хлопцям району, які з честю захищають нашу землю, щоб усі соціальні пільги та гарантії були надані вчасно. Прикро лише, що героїзм вояків, які щоденно дивляться смерті у вічі не можливо компенсувати жодними гарантіями.
Тільки увагою, турботою та сприянням у вирішенні проблем ми зможемо відігріти обпалені війною серця бійців – наголошує очільник Тростянецького району.