НА СУМЩИНІ БЛИЗЬКО 250 ОСІБ ІЗ ЧИСЛА ВИВІЛЬНЕНИХ ПРАЦІВНИКІВ РДА, ЩО РЕОРГАНІЗУЮТЬСЯ, ПРАЦЕВЛАШТОВАНІ ДО ТЕРГРОМАД ТА УКРУПНЕНИХ РДА

Про це зазначив керівник апарату облдержадміністрації Ігор КАЛЬЧЕНКО під час відеоселекторної наради з питань здійснення в області заходів щодо реорганізації райдержадміністрацій, а також правонаступництва майна, прав та обов’язків РДА, що припиняються

«За два останні тижні близько 250 колишніх працівників райдержадміністрацій, що реорганізуються, знайшли роботу в укрупнених РДА та територіальних громадах. І я хочу подякувати усім причетним до цієї роботи», – зазначив Ігор Кальченко.

Також керівник апарату облдержадміністрації наголосив, що зупинятися в цьому питанні зарано. Держава потребує кваліфікованих кадрів, у територіальних громадах та в укрупнених районах мають працювати люди, які мають знання і досвід.

За словами начальника управління з питань персоналу апарату облдержадміністрації Олександра МАКУХИ, станом на сьогодні в територіальні громади працевлаштовано 64 особи, вивільнених з РДА, в укрупнені райдержадміністрації – 183 особи та 3 особи – в інші установи.