ПАВЛО РОЖЕНКО: ПРАГНЕННЯ ДО СВОБОДИ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ГІДНОСТІ, ЄДНІСТЬ ПЕРЕКОНАНЬ, САМОСВІДОМІСТЬ ТА ПАМ'ЯТЬ ПРО СПІВВІТЧИЗНИКІВ – ЦЕ ТОЙ ФУНДАМЕНТ, ЯКИЙ ДОЗВОЛЯЄ ВИСТОЯТИ УКРАЇНЦЯМ У СКЛАДНІ ЧАСИ

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України

Нинішній день – це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців. Ми вчергове довели, що здатні згуртуватися навколо великої мети – свободи і незалежності.

Сьогодні, напередодні свята, заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Павло РОЖЕНКО разом керівником апарату Ларисою ГРИГОРЕЦЬ, керівниками та працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять всіх українських захисників, які у різні роки боролися за незалежність нашої держави, і всіх, хто своєю жертовністю показав щире прагнення жити у вільній і суверенній державі.

«Революція Гідності не лише сколихнула Україну хвилею патріотизму, а показала важливість національної ідеї. Саме за Гідність, Свободу та територіальну цілісність держави наші воїни ведуть боротьбу на Сході України. Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людяності та гідності. Україна заплатила надзвичайно високу ціну за те, щоб стати дійсно незалежною країною. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО/ООС, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя. Український народ завжди пам’ятатиме велику жертовність його кращих представників в прагненні до свободи та бути гідними невмирущої слави наших предків», - зауважив Павло РОЖЕНКО.

... Минуть роки…

Відлетять у вічність…

Але не згасне пам’ять про Героїв, які загинули за цілісність, гідність і свободу України!