«ОЗЕЛЕНЕННЯ УКРАЇНИ»: ТРОСТЯНЕЧЧИНА ДОЛУЧИЛОСЯ ДО МАСШТАБНОГО ПРОЄКТУ З ВИСАДКИ ДЕРЕВ

Природне середовище було, є і буде незамінним партнером людей у їхньому повсякденному житті. Ми черпаємо з природи всі багатства. Її краса й велич залишаються нашим головним скарбом

Ціль проєкту – привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми країни, сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху українців.

 

Голова Тростянецької районної державної адміністрації Володимир БУРЛАКА разом із директором ДП "Тростянецьке лісове господарство" Віктором ЗУБКО, керівником апарату Ларисою ГРИГОРЕЦЬ, працівниками райдержадміністрації та її структурних підрозділів й лісового господарства взяли участь у посадці дерев на території державного підприємства «Тростянецьке лісове господарство» в рамках Всеукраїнського проєкту «Озеленення України»

Голова Тростянецької райдержадміністрації Володимир БУРЛАКА відзначив, що це одна з приємних новин, яких сьогодні так не вистачає в мінливому світі. Втім, важливо не тільки висадити дерево, привернувши увагу суспільства, а й зберегти його, забезпечити догляд за парками, лісами й екологічною системою всієї Тростянеччини.

«Є така хороша народна мудрість про те, що чоловік має за своє життя збудувати будинок, виховати дитину й посадити дерево. Тож, ми робимо корисну справу свого життя. Нерідко ми стикаємося із негативним досвідом єдиноразових акцій – коли дерева висаджують, але потім забувають про них, і рослини гинуть. Але ми хочемо не просто висадити, а й доглядати ці дерева», – сказав Володимир БУРЛАКА.