КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ЗАТВЕРДИВ ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Перспективний план формування територій громад Сумської області, а також Дніпропетровської, Київської та Рівненської областей затвердив Кабінет Міністрів України на засіданні 20 травня

Про це повідомляє керівниця Сумського регіонального офісу Програми ULEAD Сумський регіональний офіс Марина Лобова.Проект відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України вже зараз доступний за посиланням -http://materialy.kmu.gov.ua/…/f…/Proekt_rozporyadzhennya.pdf.

Ознайомитися з вже затвердженими документами також можна буде після їх публікації на Урядовому порталі.
Перспективні плани за інформацією Кабміну розроблені у відповідності до Методики формування спроможних громад та з охопленням всієї території областей.

У підсумку вже 21 область з 24 мають затверджені Урядом перспективні плани, які охоплюють 100% їх території.
Нагадаємо, перспективні плани формування територій громад стануть основою майбутнього адміністративно-територіального устрою базового рівня. «Голос України» опублікував Закон 562-IX, яким визначено що Кабінет Міністрів України визначає адміністративні центри територіальних громад та території територіальних громад (громад) до прийняття закону про адміністративно-територіальний устрій України.

За матеріалами сайту https://decentralization.gov.ua/news/12468