УЧНІ ТА ПЕДАГОГИ БІЛКІВСЬКОЇ ШКОЛИ ЗМАГАЛИСЯ У КОНКУРСІ «МАЙСТЕР КАЛІГРАФІЇ»

Сучасна каліграфія досить різноманітна — від побутових рукописних написів на листівках до високого мистецтва, в якому експресія написаного рукою знака не завжди народжує чіткі літерні форми

 Класична каліграфія значно відрізняється від шрифтових робіт і нестандартних рукописних форм, хоча каліграф повинен вміти робити і те, і те; літери склалися в такі форми історично, але при цьому вони здебільшого спонтанні й завжди народжуються в момент письма.

 

На зразки каліграфії можна натрапити в релігійному мистецтві, графічному дизайні, у написах, висічених на каменях, та в історичних документах. Сучасні варіанти каліграфії трапляються на графіті, у вигляді шрифтів і рукописних логотипів. В Україні, як і в інших країнах, каліграфію використовують на телебаченні як оформлення, на запрошеннях, листівках і весільних привітаннях, свідоцтвах про народження та в інших документах, де передбачається писати від руки.
За матеріалами сайту http://bilka.at.ua/news/majster_kaligrafiji/2020-02-21-1187

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.          Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.