ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Саме під такою назвою пройшла лінійка – реквієм, присвячена пам'яті Героїв Небесної Сотні, у Білківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Її учасники зібралися в актовій залі, щоб у скорботі схилити голови перед пам'яттю героїв, які боролися за честь, правду і гідність України.

 

Учні переглянули відео про трагедію Майдану. Учасники заходу коротко повідомили присутнім про події 18-20 лютого 2014 року, декламували вірші, присвячені героям Небесній Сотні.Урок літературного читання "Гідності хай промінь не згасає" нагадав учням 9 та 10 класів, що пам’ять усіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення української держави на власній землі.
За матеріалами сайту http://bilka.at.ua/news/geroji_ne_vmirajut/2020-02-20-1183…

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                      Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.              Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.