ОЛЕГ СИПКО: ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ МОЖЛИВОСТІ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ І ЗМЕНШИТИ НЕГАТИВНУ ДІЮ ПОВЕНІ ТА ПАВОДКІВ У ВЕСНЯНИЙ ПЕРІОД МИ МАЄМО ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОСТІЙНИЙ МОНІТОРИНГ СТАНУ ГІДРОСПОРУД, ДАМБ

Сьогодні голова Тростянецької районної державної адміністрації ОЛЕГ СИПКО, заступник голови з питань соціально-економічного розвитку територій райдержадміністрації Лілія ГОНТАР та члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій взяли участь у засіданні Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у режимі відеоселекторного зв’язку

На обласному засіданні обговорювалися питання щодо реалізації заходів державної політики в сфері цивільного захисту населення та постановка задач на 2020 рік

 

про заходи щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2020 року, про підготовку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах Сумської області, про стан протипожежного захисту на об’єктах закладів освіти, охорони здоров’я та соціального захисту населення, про стан забезпечення населення Сумської області якісною та безпечною для здоров’я питною водою. По кожному питанню члени обласної комісії висловлювали свої бачення та приймали відповідні рішення.
Опісля відбулася районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про заходи забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняний період 2020 року доповідали Олександр ПОЛОУС – директор філії «Тростянецький РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» та Олег ЛАПІН – начальник Боромлянського міжрайонного управління водного господарства. Доповідачі запевнили, що на об'єктах особливого контролю та підвищеної безпеки (водосховища, руслові шлюзи, захисні дамби) організовано чергування, при необхідності цілодобове.
Про стан забезпечення населення Тростянецького району якісною питною водою проінформувала Валентина ОДРАЖА - виконуюча обов’язки завідувача Тростянецького районного лабораторного відділення Охтирського міськрайонного відділу Державна установа «Сумський лабораторний центр МОЗ України».
«Забезпечення населення якісною питною водою – це основа життєдіяльності», - на цьому наголосив очільник району.
По кожному питанню були прийняті відповідні рішення.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.               Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                  Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.