ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ (ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ)

Рішенням тридцять першої сесії Сумської обласної ради від 20.12.2019 затверджено зміни до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки 

Порядком використання коштів обласного бюджету для забезпечення твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил), який включений до зазначеної програми, передбачено надання права вибору заявникам щодо забезпечення твердим паливом чи виплати компенсації готівкою.

Виплата компенсації готівкою в сумі 3200 гривень учасникам антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) здійснюється за місцем реєстрації один раз на рік на домогосподарство.

Забезпечення твердим паливом (дровами) сімей учасників антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) або виплата компенсації на його придбання надається у разі, коли житлове приміщення не забезпечене електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.Особа або уповноважений член пільгової категорії сім’ї подає заяву довільної форми, в якій зазначається її вибір щодо забезпечення дровами або надання компенсації готівкою, письмова згода на обробку персональних даних.
До заяви додаються:
а) копія паспорта заявника;
б) довідка про те, що житлове приміщення забезпечується опаленням із застосуванням твердого палива та не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення;
в) копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера заявника;
г) копія документа компетентного органу, що засвідчує участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України;
д) довідка про склад сім’ї з місця реєстрації;
е)реквізити рахунку в уповноваженому банку, на який перераховуватиметься компенсація (у разі надання компенсації).
Відшкодування витрат здійснюється (у межах 3200 гривень вартості твердого палива (дров) з урахуванням доставки) постачальнику на підставі договору постачання у безготівковій формі або здійснюється виплата компенсації готівкою в сумі 3200 гривень за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам управлінням соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області.
За додатковою інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області каб. № 1, тел. 51359.