КЕРІВНИКИ РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ З ЮВІЛЕЄМ

Сьогодні голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег СИПКО та заступник голови Тростянецької районної ради Олексій КОТКО привітали Буймерського сільського голову Миколу КОМИШАНСЬКОГО з ювілейним Днем народження

Микола Михайлович присвятив роботі у місцевому самоврядування понад 30 років, з них понад 20 – очолює Буймерську громаду. За цей час чимало зробив корисного як для розвитку комунальної, так і соціальної інфраструктури, за що заслужено користується великою повагою серед односельців.

У цей святковий день Олег Дмитрович вручив вітальну адресу, квіти та побажав міцного здоров'я, мирного неба, злагоди, благополуччя, радості і тепла у домівці, щоб енергія була незгасною, наснага невичерпною, а душу зігрівала людська повага, розуміння і доброта. Щоб вдавалися всі справи і щастило в усіх починаннях на благо Буймерської  громади, а кожний день життя наповнювався лише щасливими подіями.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                    Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.