ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ БУЙМЕРСЬКОГО СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ- МИКОЛУ КОМИШАНСЬКОГО

Сьогодні святкує свій День народження Микола Михайлович КОМИШАНСЬКИЙ. Ця людина, яка віддає себе служінню в органах місцевого самоврядування ось уже 34 роки поспіль і є найдосвідченішим сільським головою в Тростянецькому районі. у 1985 році Микола Михайлович очолив Мащанську сільську громаду, а з 1998 року і по теперішній час працює на посаді Буймерського сільського голови. Під його керівництвом були написані проєкти по проведенню вуличного освітлення, надання шкільного автобуса, по очищенню та ремонту колодязів та енергозбереженню.

У цей святковий день бажаємо Вам, Миколо Михайловичу, міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Тростянецького району, особистих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку Вашої громади. 

Успіхів і всього самого найкращого!

 

З повагою та найкращими побажаннями,

голова Тростянецької районної державної адміністрації                                           Олег СИПКО