СТАН ОРГАНІЗАЦІЇ ПІДВЕЗЕННЯ УЧНІВ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ

Під керівництвом голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега СИПКА відбулася апаратна нарада

Доповідав начальник відділу освіти Тростянецької районної державної адміністрації Петро КУЗУБ про стан організації підвезення учнів сільської місцевості, які мешкають за межею пішохідної доступності, до місць навчання та у зворотному напрямку. Підвіз дітей здійснюється спеціальним транспортним засобом для регулярних перевезень шкільним автобусом за встановленими маршрутами і розкладом, з посадкою і висадкою дітей і педагогічних працівників на передбачених маршрутом зупинках до місць навчання і додому.

Крім того, шкільний транспорт використовується для організації екскурсійних поїздок, здійснення нерегулярних перевезень учнів та педагогічних працівників до місць проведення позакласних і позашкільних, культурно-масових заходів і спортивних змагань, до пунктів тестування зовнішнього незалежного оцінювання, для забезпечення участі учасників навчально-виховного процесу в заходах (нарадах, семінарах, конференціях) районного чи обласного рівнів (такі функції нерегулярних перевезень прописані в «Положенні про порядок використання шкільних автобусів» затвердженого рішенням тридцять п’ятої сесії сьомого скликання Тростянецької районної ради від 21.09.2018).

Регулярне безоплатне підвезення учнів і педагогічних працівників до місць навчання й роботи та в зворотному напрямку здійснюють 4 транспортних засоби, з них 3 - шкільні автобуси, 1 - мікроавтобус. Підвозом охоплено 160 учнів (100% від потреби) та 18 педагогів, 8-ми педагогам відшкодовується з районного бюджету витрати на проїзд рейсовим транспортом. Крім того закладені кошти на забезпечення належного місця стоянки автобусів, їх технічне обслуговування та необхідні умови для підготовки до рейсів транспортних засобів, проведення щоденного медичного огляду водіїв. Для забезпечення роботи шкільних автобусів використано 249, 5 тис.грн. на дизпаливо та 85, 1 тис. грн. на бензин.На проведення ремонту шкільних автобусів використано 68, 75 тис. грн. та придбання запасних частин – 61, 2 тис. грн.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.