ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТРОСТЯНЕЦЬКОГО КРАЮ!

ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!
Аграрна галузь – це фундамент економіки району і запорука добробуту українців. Тому День працівників сільського господарства – це, насамперед, визнання державою поважної хліборобської праці

Робота в полі чи на фермі не є легкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до землі. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника – залишаються взірцем для багатьох.

Цього року працівники села, керівники та фахівці господарств, сільськогосподарських організацій, переробних комплексів, фермери доклали чимало зусиль для того, аби закріпити позитивні тенденції в розвитку сільськогосподарського виробництва Тростянецького району та України в цілому. Завдяки сільським працівникам полиці наших магазинів все більше і більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є і хліб, і до хліба.

Це лише невеличка частка наших здобутків. Тож висловлюю слова подяки аграріям за працелюбність та щедрість душі, за вірність обраній справі, а також за збереження традицій села. Попереду у нас серйозні наміри і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю зможемо максимально ефективно використовувати ресурси нашого краю.

Бажаю Всім міцного здоров’я, щастя, щедрих врожаїв та невичерпного натхнення! Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість Вашим родинам, для процвітання Тростянеччини! Нехай завжди у наших домівках буде радість і достаток, а у державі – мир!
Зі святом Вас, дорогі трудівники!

З повагою, голова Тростянецької районної державної адміністрації Олег СИПКО