ГОЛОВА ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕГ СИПКО ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це ті ключові позиції, яким приділяється постійна увага голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега СИПКА

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів району голова райдержадміністрації згідно затвердженого графіка, провів особистий прийом громадян.

Громадянами були заявлені питання щодо порушення меж та незаконне користування на думку заявника земельними ділянками та працевлаштування в заклади освіти району. Для оперативного вирішення порушених питань та надання більш точної відповіді на прийом було запрошено першого заступника голови райдержадміністрації Лілію ГОНТАР, заступника голови райдержадміністрації Аліну ШАЦЬКУ, начальника відділу освіти райдержадміністрації Петра КУЗУБА, завідувача сектору з управління персоналом та юридичних питань апарату райдержадміністрації Ірину ЯЦЕНКО та завідувача сектору містобудування та архітектуриКостянтина МАКСИМЦЯ. За результатами особистого прийому, Олег Дмитрович дав доручення щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблеми заявника. Про результати розгляду звернень заявника буде проінформовано у визначені законодавством терміни.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.             Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.