ВОЛОДИМИР КАСЬЯНЕНКО ЧЕТВЕРТИЙ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З АРМРЕСТЛІНГУ

Нещодавно завершився 22-й Чемпіонат Світу з армрестлінгу. Цього року змагання проходили в місті Констанції (Румунія). Тростянчанин Володимир Касьяненко виборов право представляти Україну в складі національної збірної на цьому турнірі

У перший день спортсмени змагалися на лівій руці, де Володимир Касьяненко у ваговій категорії 80 кг серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та вадами зору посів 4 місце.

У другий день на правій руці наш спортсмен виборов 5 сходинку."Результатом Чемпіонату Світу я задоволений. Звичайно, хотілося вибороти нагороди, але я віддавав собі належне про рівень суперників. Десь не вистачило фізичної готовності, тому на 4 місце дивлюсь із позитивом і продовжую працювати над покращенням своїх результатів" - сказав Володимир Касьяненко після змагань.

Вітаємо нашого чемпіона та бажаємо йому подальшого росту у спортивній кар'єрі.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                   Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.