ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ ВІДЗВІТУВАЛА ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ПРОВЕЛА ПЕРЕВИБОРИ

Тростянецька районна організація ветеранів на сьогодні є найбільшою громадською організацією у районі, що налічує 7657 членів

В числі членів організації – ветерани війни, праці, діти війни, учасники ліквідації наслідків Чорнобильської АЕС, військові службовці і міліціонери, жертви репресій і переслідувань.

Наразі очолює організацію Володимир Мисенко, який звітував про роботу організації з листопада 2015 року по жовтень 2019 року, дав соціальну характеристику організації ветеранів, розповів про структуру організації, про участь у реалізації соціальних проєктів і програм, про співпрацю з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування, з громадськими організаціями та ЗМІ.

Окремим питанням винесли проблеми ветеранського руху на Тростянеччині, по якому присутня на звіті заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна ШАЦЬКА дала роз`яснення, рекомендації, і запевнила, що органи державної влади і надалі підтримуватимуть ініціативи і проєкти громадських організацій.

Також учасникам конференції була надана інформація під керівників відділення Пенсійного фонду та управління соціального захисту Тростянецької райдержадміністрації.