УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПРОЗВІТУВАЛО ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

Під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Лілії ГОНТАР було проведено апаратну нараду. Про роботу із зверненнями громадян по управлінню соціального захисту населення доповіла тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту населення Тростянецької районної державної адміністрації Ольга КУЧМІЙ

, яка проінформувала присутніх про те, що за 8 місяців 2019 року до управління надійшло 597 звернень (від Сумського обласного контактного центру- 1 звернення, через особистий прийом голови Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області- 13 звернень, від Урядового контактного центру- 188 звернень, через редакцію газети «Урядовий кур'єр»-1 звернення, письмових-11 звернень), що на 121 звернення більше, ніж за аналогічний період минулого року (93 звернення). Питання, з якими найбільше звертаються заявники через контактні центри це - оформлення субсидії - 124 звернень, за аналогічний період 2018 року- 50 звернень. На особистому прийомі начальником управління прийнято 38 осіб, заступиками начальника управління- 99 осіб, начальниками відділів-146 осіб. Всім заявникам була надана допомога у вирішенні питань, з якими вони зверталися. Головними причинами звернень, які пов'язані з проблемами щодо оформлення та фактичного отримання житлової субсидії, громадян є: непроведення нарахування житлової субсидії особам, які перебувають за кордоном, не отримують заробітної плати на рівні мінімальної заробітної плати, зменшення додаткової площі, на яку надано можливість призначати субсидію; не виплати коштів готівкою згідно з призначеною субсидією на оплату житлово-комунальних послуг; відмова у наданні субсидії в зв' язку зі змінами в законодавстві, які призвели до зменшення розміру субсидії та права на її призначення.
За 8 місяців 2019 року через центр надання допомоги учасникам АТО звернулося 98 учасників антитерористичної операції Тростянецького району з питань: надання пільг за фактичним місцем проживання- 12 осіб, взяття на облік- 6 осіб, зняття з обліку- 5 осіб, забезпечення дровами- 9 осіб, щодо виплати до 5 травня - 10 осіб, з питання санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації - 3 особи, надання пільг на житлово-комунальні послуги- 40 осіб та інших питань, які стосуються роботи управління.
Особлива увага надається інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам АТО, ветеранам праці, багатодітним сім’ям, одиноким матерям, переселенцям та іншим громадянам, які потребують соціального захисту та підтримки.
За результатами апаратної наради були надані відповідні доручення.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                         Ð¡Ð²Ñ–тлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.