СХІД РОК – ЦЕ ЗАВЖДИ ГУЧНО, ЯКІСНО, ЯСКРАВО ТА НЕЗАБУТНЬО!

У Тростянці відгримів перший день міжнародного фестивалю СХІД РОК! Заряджали усіх драйвом та неймовірною енергетикою рок-гурти на «малій» сцені в дендропарку Нескучне на головній сцені Круглого двору! На двох локаціях: малої та головної сцени запалювали гурти «Без обмежень», «Тартак», «FliT» (США/Україна), «Bad Pit Heartprints», «The BeatChess», «Cardiomachine», «MiR-y-MiR», «Добрые люди (tribute Король и Шут)»!

Молодь, яка прибула на СХІД РОК, з різних регіонів, вабили оригінальні фото-зони в самому Круглому дворі та біля нього! Символом фестивалю є Качка, по рок-гурти потужнім вибухом «живої» музики «прокачують» публіку! Велика надувна Качка прикрасила ставок й потрапила в об’єктиви усіх любителів незабутніх світлин, позитивний настрій створювал люди в костюмах Качки, вхід для яких не фестиваль був безкоштовним!

Головним лейбмотивом фестивалю, як і в попередні роки, є тема миру, вдячності героям, які захищають суверенітет нашої країни на Сході, пам’яті про героїв сьогодення, які віддали за Україну найдорожче – життя. Про це сказав у своєму вітальному слові Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ й закликав до масового виконання Гімну України під супровід струнних інструментів.

«Фішкою» першого фестивального дня стали яскраві виступи загальновідомих, популярних гуртіів «ТАРТАК» та «БЕЗ ОББМЕЖЕНЬ!».

Фестиваль СХІД РОК триває й відкриває нові горизонти для всіх, хто полюбляє якісну «живу» музику, подорожі та прагне відкривати для себе нові чарівні міста України!

(за матеріалами сайту Тростянецької міської ради)

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                           Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                            Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.