ПИТАННЯ РЕМОНТУ СІЛЬСЬКИХ ДОРІГ ОБГОВОРИЛИ В РАЙОННІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

09 липня голова Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області Олег СИПКО провів нараду з метою врегулювання питань, пов’язаних з проведенням ремонтних робіт на автомобільних дорогах на території району

В нараді взяли участь голова Тростянецької районної ради Андрій КОРЖ, перший заступник голови райдержадміністрації Лілія ГОНТАР, тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Лілія ВОЗНЯК, начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина СУБОТ, заступник Тростянецького міського голови, депутат районної ради Юрій ЗАЯЦ, Люджанський та Криничанський сільські голови, депутат районної ради Олександр СЛІВКІН.
Учасники наради обговорили питання ремонту дорожнього полотна дороги Тростянець – Люджа - Ницаха – Солдатське (під’їзд до с.Люджа).
Зокрема, мова йшла про використання бюджетних коштів та проблемні питання ремонту вищезазначеної дороги, намітили основні шляхи їхнього вирішення, заслухано пропозицій органів місцевого самоврядування району та їх рішення на співфінансування. Окрім цього, напрацьовано план заходів, спрямованих на забезпечення та врегулювання проблемних питань, пов’язаних з проведенням ремонтних робіт на автомобільних дорогах району, що заплановано фінансувати за рахунок коштів міського та сільського бюджетів, коштів соціальних угод з сільгоспвиробниками.
Заступник Тростянецького міського голови, депутат районної ради Юрій ЗАЯЦ повідомив, що Тростянецька міська рада передбачила виділення коштів в сумі 500 тис. грн. на ремонт під’їзду до с.Люджа.
Депутат Тростянецької районної ради Олександр СЛІВКІН зупинився на питанні великовагового транспорту, який з року в рік порушує правила дорожнього руху, розбиваючи тим самим і без того не дуже якісне дорожнє покриття.
За результатами проведеної наради Олег Дмитрович, доручив керівникам структурних підрозділів та головам відповідних сільських рад спільно з фінансовим управлінням адміністрації та Службою автомобільних доріг у Сумській області розробити порядок та механізм фінансування ремонту та винести дане питання на розгляд чергової сесії районної ради.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.